Naturalna komunikacja

Specjalizujemy się w projektach komunikacyjnych dotyczących zdrowia, przyczyniających się do polepszania jakości życia ludzi i budowania kapitału społecznego.

Dbamy o harmonijne relacje z otoczeniem

Jako specjaliści od public relations wykorzystujemy zasady rządzące funkcjonowaniem rynku oraz świata mediów, by umiejętnie pielęgnować dobrą reputację Państwa firmy. Prowadząc nieustanną komunikację, zarządzając informacjami i kreując trendy, pomagamy osiągać długofalowy wzrost wartości marki oraz dbamy o jej harmonijne i korzystne relacje z otoczeniem.

Potrafimy kształtować relacje z kluczowymi interesariuszami, zarządzać sytuacją kryzysową, budować poparcie dla określonej idei, nawiązywać relacje w środowiskach opiniotwórczych, kreować publiczną debatę i angażować media.

Rozumiemy naturę potrzeb naszych klientów

Dążymy do tego, aby Karpeno było kuźnią nowych pomysłów i form. Dlatego tak ważny jest dla nas osobisty kontakt z klientem oraz rozpoczynanie pracy z czystą kartką z obu stron stołu. Nie chcemy się wzorować, nie chcemy odtwarzać, nie chcemy słuchać o pomysłach konkurencji, chcemy budować, inspirować, zaskakiwać. Prosimy o wskazanie nam kierunku, a zapewniamy, że spełnimy Państwa oczekiwania, a nawet marzenia. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie po wstępnej analizie sytuacji i celów Państwa firmy, marki lub produktu.

Realizujemy znaczące społecznie projekty

W ramach prowadzonych przez nas projektów organizujemy konferencje naukowe, szkolenia i spotkania prasowe, prowadzimy działania media relations, tworzymy opracowania tematyczne we współpracy z ekspertami, przygotowujemy materiały promocyjne, m.in. filmy oraz koordynujemy wszystkie działania związane z danym projektem.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić naszym klientom dotarcie do najważniejszych ekspertów i liderów opinii ze środowiska medycznego. Naszymi klientami są między innymi firmy farmaceutyczne i organizacje pozarządowe (również międzynarodowe).

OBSZARY KOMPETENCJI

Psychiatria dziecięca

Medycyna paliatywna

Onkologia

Diabetologia

Dermatologia

Reumatologia

Farmacja

System ochrony zdrowia

Badania naukowe