jesteśmy do usług

Udostępniamy naszym klientom nasze doświadczenie, wiedzę, kreatywność i energię. Codziennie chodzimy do pracy z przyjemnością.

Karolina Pokorowska
Dyrektor zarządzająca

Ekonomistka ze specjalizacją w zakresie komunikacji i PR. Od początku kariery związana z rynkiem farmaceutycznym i systemem ochrony zdrowia. Pracowała m.in. jako rzecznik prasowy oraz szef biura komunikacji korporacyjnej Polfy Warszawa. Propagatorka kształcenia opinii publicznej i podnoszenia świadomości konsumentów w zakresie ochrony zdrowia.

Anna Laudańska-Musiatowicz
Kierownik ds. rozwoju biznesu

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w marketingu oraz zarządzaniu sprzedażą. Specjalizująca się w strategicznym i biznesowym planowaniu oraz zarządzaniu projektowym. Skoncentrowana na celach i osiąganych efektach. W Karpeno odpowiedzialna jest za rozwój biznesu oraz opiekę nad kluczowymi klientami.

Paulina Michasiewicz-Suchocka
Kierownik ds. kluczowych klientów

Karierę w branży farmaceutycznej rozpoczęła w firmie Bayer, a następnie pracowała w Siemens Diagnostics. Ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu eventów oraz kampanii tematycznych. W Karpeno odpowiedzialna jest za opiekę nad klientami firmy. Interesuje się fotografią oraz ceramiką.